Do každé dírky patří naše jímky
5 typů kde jímku použit: 1/ U chat a chalup bez kanalizace 2/ U rodinných domů bez přepadu 3/ V zahrádkářských koloniích 4/ Jako zásobárnu vody 5/ K zachycení odpadních vod

Mobil: (+420) 731 730 713, E-mail: info@mirosep.cz

Kde jímky použít

Použití plastových a sklolaminátových jímek a septiků

Plastové (sklolaminátové) jímky, nádrže, žumpy se budují tam, kde splaškové odpadní vody, nebo vody se škodlivými látkami a další odpadní vody nelze odvádět z různých důvodů do kanalizace nebo kanalizace s centrální čistírnou odpadních vod, nebo kde tyto odpadní vody nemohou být z ekonomických nebo jiných důvodů čištěny v samostatné malé čistírně odpadních vod.

Jednoduše řečeno, jímka je nádrž předurčená k zachycení odpadních vod všude tam, kde není možné napojení na veřejnou kanalizaci.

Jímky mají ale i další využití a to v případě, že máte zájem využívat dešťovou vodu k zalévání zahrad a k dalšímu zavlažování. Jímka tedy nemusí být pouze předurčena k jakému nahrazení kanalizace, ale může sloužit i jako zásobník na zahrádkách a chalupách dešťové vody. Není nejspíše nutné v době neustálého zdražování polemizovat nad výhodou takových jímek.

Montážní postup

Jímky tedy použijete:

img
  1. U chat a chalup bez kanalizace
  2. U rodinných domů bez přepadu
  3. V zahrádkářských koloniích
  4. Jako zásobárnu vody
  5. K zachycení odpadních vod